• Depo Dans Cafe Facebook
  • Depo Dans Cafe Twitter
Depodans Cafe İletişim

Hip Hop

HIP HOP CLASS

 

Eğitim sistemine yepyeni ve benzeri bulunmayan bir teknik getiren, yarışmalarda ödüller kazanan, yurtdışında ülkemizi temsil eden, ülke içinde yapılan lokal yarışmalarda jüri koltuğuna oturan Akay Üstünel Eğitmenliğinde Hip Hop – House – Popping - Koreografi sınıflarında eğlenmeye hazır olun!

 

Hip Hop kültürüne bağlı bütün stillerin gösterildiği, koreografi ve hareket kombinasyonları dışında Freestyle(temel) dans etmeyi öğrenip özgün stilinizi yaratabileceksiniz.

  

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden biri olan Akay Üstünel aynı zamanda birçok başarılı dansçı yetiştirmiş kariyerlerine yön vermiştir.

Dersler aylık (4 haftalık) periyotlar halinde ilerlemekte haftada bir gün bir buçuk saat ders ve cuma günleri Cihangir şubemizde 20:30 – 22:30 arası Hip Hop pratik çalışması yapılmaktadır. Ödemeler aylık ya da 3 aylık yapılabilmektedir.

Hip Hop derslerimiz için gün, saat ve seviyeler Program 'da...  

 

Hip Hop nedir?

1970’li yıllarda Amerika’da kötü koşullarda yaşayan zencilerin gündemden uzaklaşmak için kurduğu Hip Hop müziği ve dansı aslında bir kültür ve yaşam tarzıdır. Kısa sürede duygu ve düşünceleri özgürce ifade etme, kendini yansıtma biçimi olmuş ve tüm dünyaya yayılmıştır.