• Depo Dans Cafe Facebook
  • Depo Dans Cafe Twitter
Depodans Cafe İletişim

Düğün Dansı

Depo Dans Cafe Düğün Dansı

UNUTULMAZ VE SİZE ÖZEL BİR İLK DANS İÇİN DEPO DANS’I SEÇİN!

 

Yeni hayatınıza adım attığınız bu günde yapacağınız ilk dansınız herkesin gözlerinin üzerinizde olacağı ömrünüzün en özel ve en heyecanlı dansı olacak.

Kusursuz bir düğün dansı ile hem davetlilerinize etkileyici ve keyifli bir gösteri sunmak hem de unutulmayacak bir düğünün başlangış anını tüm zihinlere kazımak mümkün olacaktır.

Aslında geçmişi oldukça eskiye dayanan bir ritüel olan düğün dansı son dönemlerde yükselen bir trend olarak ortaya çıkmakta ve düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Depo Dans 2009 yılından beri yüzlerce çiftin ilk dansına başarı ile imza atmıştır. Depo Dans’ın deneyimli ve profesyonel dans eğitmenlerinden alacağınız 5 özel ders içeren bu program ile bu özel günü size özel seçilmiş bir müzik ve size özel hazırlanmış bir koreografi eşliğinde unutulmaz ve tatlı bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Derslerimiz çiftlerimizin tercih ettikleri müziğe uygun olarak salsa, cha cha, rumba, bachata, tango, hip hop ya da farklı bir dans türü ile yapılabilmektedir.

Ders saatleri; eğitmenimizin ve sizin uygun olduğunuz zamanlara gore randevu sistemi ile belirlenir.

Ayrıca dersler esnasında düğünde kullanacağınız ayakkabı ve okulumuzda bulunan tarlatan ile dans edilerek ve seyircilerin konumuna ve pistin durumuna gore koreografi planlanarak herhangi bir aksilik yaşanması da önlenir.

 

Düğün Dansı için birkaç öneri :)

-     Düğün gününüz yaklaştıkça yapmanız gereken şeyler de artacaktır. O yüzden dansı en sona bırakıp da kendinizi strese sokmayın. Düğün gününüzden 2 ay öncesinde derslere başlayabilirsiniz.

-      Ders alacağınız eğitmene düğünün yapılacağı mekan, dans pisti, oturma düzeni ve gelinlik modeliniz ile ilgili bilgi vermeyi unutmayın.

-      Düğün dansı derslerinde mutlaka düğünde giyeceğiniz ayakkabı ve tarlatanla prova alın.

-      Düğünden önce Dj’le müziği deneyin.

-     Düğünün olacağı mekanda bütün misafirlerinizin size rahatça görebileceği şekilde pisti ortalayarak dans edeceğiniz yeri belirleyin.

-   En önemlisi RAHAT OLUN, GÜLÜMSEYİN ve bu özel anın KEYFİNİ ÇIKARIN. Yüzünüzde gülümsemeniz oldukça hiçbir hatanız farkedilmeyecektir.

 

Ayrıca nişan ve özel günleriniz için de uzman eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü dans konseptini birlikte hazırlayabiliriz.

 

Bilgi ve randevu için 0 212 249 75 28'i arayın.