• Depo Dans Cafe Facebook
  • Depo Dans Cafe Twitter
Depodans Cafe İletişim

Zumba

İDDİA EDİYORUZ!!!

EGZERSİZ YAPMAK, ZAYIFLAMAK 

HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI…

 

Tüm dünyayı kasıp kavuran Zumba Fitness çılgınlığını ilk kez Türkiye’ye getiren Depo Dans’ta Zumba derslerinin farkını ve keyfini siz de yaşayın.

ZUMBA derslerimiz için gün, saat bilgileri Program 'da...  

 

ZUMBA Nedir?

Shakira’nin koreografi Beto Perez’in geliştirdiği ZUMBA ®; milyonlarca insan tarafından yapılan EĞLENCELİ ve KOLAY bir fitness - dans programıdır. Zumba ile kilo vermek, zayıflamak çok kolay! Ayrıca formunuzu koruyabilir, sıkılaşabilirsiniz. En güzeli de hem SPOR yapacak hem büyük KEYİF alacak hem de vaktin nasıl geçtiğini anlamadığınız bir PARTİ’ye katılacaksınız…

Farklı türde kıpır kıpır müzikler eşliğinde yapılan ZUMBA, takip etmesi kolay dans adımları kullanılarak yapılmaktadır. Kalorileri yakarken, bir yandan kaslarınızı çalıştıracaksınız, bir yandan da vücudunuzu esneteceksiniz ve ilham verici dans figürleri ile hayatınıza yeni bir renk katacaksınız.

Programın hedefi çok basit; spor yapmayı istemenizi, spor yapmayı sevmenizi ve müptelası olmanızı istiyor. Kanınızı kaynatacak olan bu ritimlere kendinizi bırakın! Zayıflamak için neden mi Zumba yapmalıyım? Bu sorunun cevabı çok basit Amerika'da yılın fitness trendi seçilen zumba ile her ders 700 kaloriye varan performansla sağlıklı zayıflamak, sağlıklı kilo vermek çok kolay! 

Forma girmek, zinde olmak ve bu eğlenceyi İstanbul’un en iyi dans okulu Depo Dans Cafe ile yaşamak için bu fırsatı kaçırmayın!

Düzenli Zumba derslerine ilk kez 2009 Haziran ayında Hollada'dan gelen Sezi Yamaç ile başladık. Buİstanbul ve Türkiye için bir ilkti. Yaz sonunda Hollanda'ya dönen Sezi Hocamızın ardından. Ocak 2010 da Gökçe Güngör'le derslere tekrar başladık ve halen derslerimize ara vermeden devam ediyoruz. Depo Dans Zumba Team günden güne büyüyor.

Ayrıca Türkiye'de herkesin katılımına açık ilk Zumba Partisini düzenleyerek bir ilke daha imza attık.İstanbul'un önde gelen Zumba Eğitmenleri ve Zumba severler ile muhteşem saatler yaşadık.

Dünya'nın dört bir tarafından gelen Zumba eğitmenleri ile Zumba Master Class dersleri düzenledik, derslerimizde misafir eğitmen olarak konuk ettik.

Veee Zumba derslerinde İstanbul'da öncü olmaya devam edeceğiz!

Depo Dans’ta her dönem yepyeni Zumba süprizlerine hazır olun. Bizi takip etmeye devam edin!

Zumba Dans ve Fitness 'ın Faydaları:

- Sağlılıklı zayıflamak için idealdir.

-  Vücudu şekillendirir ve fit görünüm sağlanır.

 El – ayak – göz koordinasyonunu geliştirir.

- Farklı dansların figürleri ile hareket ettiğiniz için dans etmeyi de öğrenirsiniz

- Tüm kaslar çalışır ve yağlar erir.

- Kan basıncı düzene girer.

-  Ders esnasında sürekli eğitmeni takip etmeniz gerektiği için başka birşey düşünemezsiniz böylelikle zihinizi boşaltmanızı sağlar ve sizi zihinsel olarak da rahatlatır.

 

!!! Dikkat! Zumba dans ve fitness karşımı özel bir programdır. Sağlıklı zayıflamak, kilo vermek için özel olarak yapılandırılmıştır. Zumba dersi tüm dünyada sadece lisanslı zumba eğitmenleri tarafından verilebilmektedir. Zumba lisanslarını sadece Zumba Fitness kurumu tarafından verilmektedir. Başka hiç bir kurum Zumba sertifikası vermeye yetkili değildir. Zumba dansını doğru öğrenmek ve uygulamak için lütfen sadece Zumba sertifikalı eğitmenlerin verdiği dersleri tercih edin. Eğitmeninizin sertifikalı olup olmadığını görmek için;

http://www.zumba.com/en-US/instructors/search adresini kullanabilirsiniz.