• Depo Dans Cafe Facebook
  • Depo Dans Cafe Twitter
Depodans Cafe İletişim

Çocuk Dansları

ÖZGÜR ÖZGÜVENLİ GÜÇLÜ SOSYAL EĞLENCELİ KISACASI MUTLU BİR ÇOCUK İÇİN ÇOCUKLARINIZI DANSLA TANIŞTIRIN!

 

Tüm hayatımız ve sağlığımız üzerinde fiziksel, zihinsel ve psikolojik açıdan olumlu etkiye sahip spor yapma alışkanlığının yerleşmesinde çocukluk yılları son derece etkilidir. Çocuklara müziği, oyunu, özgürlüğü, hayal gücünü, hareketi ve beraberce birşeyler yapmayı hep birlikte sunan dans sporu çocuklar için vazgeçemeyecekleri, çok eğlenceli ve de yararlı bir faaliyet olacaktır.

Çocuklarınızın ruhsal ve fiziksel gelişimini desteklemek, el - göz - ayak koordinasyonunu arttırmak, hareket kapasitelerini ve esnekliğini geliştirmek için onları daha sosyal ve daha kendine güvenen bireyler haline getirmek için çocuklarınızı dans ettirin.

Okul sezonuyla birlikte yepyeni çocuk dansları sınıfları ile sizlerle olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Her türlü talebiniz ve sorunuz için ön kayıt formu’nu doldurabilir, 0 212 249 75 28’i arayabilirsiniz.

Çocuk sınıfı gruplarımız:

4-6 Yaş 

Çocukların müzik, ritim ve hareket bilgisini arttırmayı sağlamak derslerin en önemli amacıdır.  Güncel ve hareketli müzikler eşliğinde eğlenerek oyun oynayarak dans etmeyi öğreneceklerdir.

7 - 9 Yaş

Dans etmek çocuğunuzun vücut duruşunu düzeltecek; esnek, sağlam ve estetik bir duruş kazanadıracaktır. Artık kurallara uyarak dans edebilecek yaştadır. Müziğe uygun koreografiler eşliğinde eğlenerek keyifli vakit geçirecekdir.

10 - 13 Yaş

Yaratıcılığını, müzikalitesini ve ekip halinde çalışma becerisini arttırmak, kendini ifade etme yetisini geliştirmek için özgürce dans etmek, dans etmeyi öğretmek dersin başlıca amaçlarıdır. Farklı dans stillerinden (Hip Hop, Latin Dansları, Zumba, Reggeaton ve Modern Dans gibi) örnekler kullanılarak koreografiler eşliğinde dans edeceklerdir.